Everything that kills me makes me feel alive!

Květen 2013

Sépiová kost

10. května 2013 v 19:43 | Petik |  Krmení
Velmi důležitým zdrojem minerálů je sépiová kost. Seženeme ji ve všech obchodech s potřebami pro zvířata. Je to důležitý zdroj vápníku a slouží také k obrušování zobáčku. Nejen že je to významný doplněk stravy, ale andulka se jejím okusováním dokáže na dlouhou dobu zabavit. Už jenom z těchto důvodů by neměla sépiová kost chybět v žádné kleci..


Aktualitka

10. května 2013 v 19:34 | Petik |  Nezařazeno
Ahoj. Po velmi dlouhé době (opět) se vám hlásím, abych vám oznámila, že příštích 10 dnů nepřibude žádný článek. Omlouvám se vám, ale jelikož mám před maturitou, nestíhám psát články. Ale nebojte poté se má aktivita zvýší z 0% na 100% a budu sem psát, jak to bude jen možné (tedy pokud budu mít nápady, samozřejmě :D ). No nic. Prostě mě musíte omluvit..

Jinak Pepík stále žije :D . občas ho vyfotím. Dnes má lítací den, kdy je téměř celý den puštěný, aby potrénoval křídla. Nějakou dobu si musel odpustit sprchu, neboť se nám rozbyl kohoutek a opravit ho, bylo téměř nadlidské síly :D

No, abych nezdržovala. Možná vám sem hodím dneska ještě nějaký článek, ale nic neslibuju. mějte se krásně a držte mi pěsti, ať udělám tu zkoušu dospělosti! :)