Everything that kills me makes me feel alive!

Únor 2014

Otrava

9. února 2014 v 18:04 | Petik |  Nemoce
K otravě může dojít po požití čistících prostředků nebo ředidel. Na následky otravy může andulka uhynout. Nebežpečí hrozí při požití jedovaté rostliny nebo ovoce, zkaženého zrní (nejčastěji plesnivého, neboť hmoho druhů plísní produkuje toxiny). Jestliže máte podezření, že vaše andula sezobla něco, co neměla, vemte jí neprodleně k veterináři.

Níže je seznam jedovatých rostlin


Novinky

3. února 2014 v 22:10 | Petik |  Nezařazeno
Ahoj. Po dlouhé době se znovu ozývám. Omlouvám se, že nepřidávám moc příspěvků, ale jelikož studuji na vysoké škole, nějak mi nezbývá moc času. Teď jsem dokončila semestr a můžu si po dlouhé době zase učít prázdniny! :) Budu se snažit přidávat články co nejdříve, ale nemlž nic slibovat, neboť se chci ve volném čase věnovat výchově mého trochu rozmazleného psa :).

Jinak Pepík létá každý den čím dál méně, ale snažím se ho donutit, aby vůbec lítal. Už se mu moc nechce, na křídlech má dovná pera, která mu každou chvíli vypadnou. Pokaždé, když koukám na televizi, tak z pořadu nic nemám, páč Pepa všechno přeřve :D

To by bylo asi tak vše, jdu napsat nějaký článek a budu se ho snažit sem dát ještě dnes. Všem, kteří užívají dny volna, přeji, aby si je užili podle svých představ a s těmi, které mají rádi.